Wybierz kategorię
Oprawy okolicznościowe

Wspomnienia napełniają nas szczęściem. Dzieciństwo jest jednym, z tych momentów życia, do którego wracamy najchętniej. Pierwsze radości, poznawanie świata z uśmiechem na twarzy – to wszystko budzi w nas przyjemną beztroskę.

 

 

Podobnie ślub, narodziny dziecka, urodziny i wszelkie święta pozostawiają po sobie wiele pamiątek, fotografii, które należy eksponować. Chwile, w których czujemy spełnienie, nie powinny być przechowywane w zamknięciu, ale celebrowane każdego dnia.

 

    

 

Służyć temu może odpowiednio dobrana do nich oprawa. Dostosowana do indywidualnych potrzeb rama, daje możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego projektu. Nasze pamiątki dzięki temu nabiorą wyjątkowego znaczenia, a niezapomniane przeżycia będą codziennie powracać. Elegancko oprawione fotografie mogą stać się również oryginalnym prezentem. To doskonały pomysł na wywołanie radości u bliskich nam osób. Szeroki wybór ram pozwoli na to, aby każda oprawa nabrała indywidualnego charakteru. Dodatkowo możemy umieścić na oprawionych obiektach dedykację, kilka ciepłych słów wygrawerowanych na specjalnej tabliczce. Warto zachowywać piękne wspomnienia nie tylko w pamięci, ale także umieć je wyeksponować w odpowiedni sposób. Sprawimy radość tym doskonałym prezentem nie tylko sobie, ale także naszym najbliższym.

 

Łukasz Godlewski

© oprawiamy.pl

 

Powrót