Wybierz kategorię
O nas
 
 
 

 

oprawiamy.pl

   Nowy portal oferuje możliwość zamawiania ram do samodzielnego montażu o dowolnym formacie. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkaset wzorów listew, jak również kartonów passe-partout. Ramy gotowe, fotoramki i antyramy - wszystko w jednym miejscu,  o każdej porze, bez wychodzenia z domu i biura.

  W dziale z poradami praktycznymi przedstawiamy trendy z zakresu oprawy, a także zamieszczamy instrukcje oprawy obrazów, tkanin i innych prac w zaciszu własnego domu.

  Staramy się, aby nasza oferta listew była cały czas aktualizowana według najnowszych trendów i standardów w modzie ramiarskiej.

  W dziale z akcesoriami można znaleźć wszystko, co służy odpowiedniej prezentacji oprawionego już obiektu. Są to: literatura i artykuły dotyczące fachowej prezentacji dzieła, systemy zawieszeń, środki do pielęgnacji i drobne narzędzia ułatwiające pracę.

  Osobom, które mają problem z podjęciem decyzji umożliwiliśmy zamawianie wybranych próbek wzorów ram za symboliczną złotówkę (1 zł) !

  Gwarancja dobrej ceny ! - długoletnie doświadczenie pozwala nam na zakup listew i akcesoriów bezpośrednio u producentów w najniższych cenach, co przekłada się na cenę finalną wyrobu!

 
oprawiamy.pl  -  Polski Serwis Ramiarski

Biuro Obsługi Klienta tel. (085) 879 90 74, 0 888 20 25 30 e-mail: info@oprawiamy.pl