Wybierz kategorię
Ramka drewniana AGAW S, nowoczesna fotoramka na zdjęcia, plakaty lub rysunki - kolor srebro szczotkowane

Ramka drewniana AGAW S, nowoczesna fotoramka na zdjęcia, plakaty lub rysunki - kolor srebro szczotkowane

CENA od: 16,00 zł
Wybierz rozmiar:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Termin realizacji: do 7 dni
Koszt dostawy: od 15zł
Produkt dostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 15
Wysokość profilu: 22
Kolor: srebrny
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: AGAW S

Ramka drewniana na zdjęcia - AGA W S w kolorze srebrnym

OPIS PRODUKTU

Nowoczesna fotoramka w kolorze srebrnym o przekroju profilu 15x22 mm wykonana w 100% z drewna. Przeznaczona jest do oprawy fotografii, plakatów i dyplomów. W zależności od formatu wyposażona jest w szkło mineralne lub bezbarwne szkło organiczne - wysokiej jakości plexi. Plecki wykonane są z twardej płyty HDF. Ramka drewniana AGA W S dostępna jest w rozmiarach od 10x15 cm do 50x70 cm.

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas oprawy nasze ramki drewniane powyżej rozmiaru 30x40 cm standardowo wyposażone są w szkło organiczne - bezbarwne plexi, które wyglądem oraz przepuszczalnością światła nie odbiega od szkła tradycyjnego. Nie wymaga czyszczania przed użyciem wystarczy tylko zdjąć zabezpieczającą folię ochronną.

DANE TECHNICZNE

Ramka: z drewna sosnowego. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm występuje do formatu 30x40 (włącznie)  / powyżej szkło organiczne 2 mm - plexi. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.