Wybierz kategorię
Ramka drewniana galeria passe-partout White 18x66 - kolor biały

Ramka drewniana galeria passe-partout White 18x66 - kolor biały

CENA: 105,99 zł
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 24zł

Wysyłka: do 7 dni
Produkt dostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 13
Wysokość profilu: 20
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: FG-WHITE-18X66-P

Ramka foto galeria drewniana na kilka zdjęć - White 18x66 (wymiar ramy wewnętrzny) odpowienia do oprawy zdjęć o formacie 3x13x18 cm. Kolor biały

OPIS PRODUKTU

Nowoczesna, prosta w formie w 100% drewniana foto galeria w białym kolorze o przekroju profilu ramy 20x13 mm. Doskonała propozycja do oprawy kilku zdjęć w jednej ramie. Foto galeria wyposażona jest w jasne passe partout które pozwala na umieszczenie 3 fotografii w rozmiarze 13x18. Ramka drewniana wykonana jest z drewna sosnowego lakierowana w białym kolorze. Foto galeria White 18x66 dostępna jest również w innych kolorach: białym, czarnym i naturalnym.

DANE TECHNICZNE

Ramka: z drewna sosnowego. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm występuje do formatu 30x40 (włącznie)  / powyżej szkło organiczne 2 mm - plexi. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.