Wybierz kategorię
Ramka drewniana galeria passe-partout Natural 40x50 A - kolor naturalne drewno

Ramka drewniana galeria passe-partout Natural 40x50 A - kolor naturalne drewno

CENA: 107,99 zł
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 24zł

Wysyłka: do 7 dni
Produkt dostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 13
Wysokość profilu: 20
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: FG-NATURAL-40X50A-P

Ramka foto galeria drewniana na kilka zdjęć - Natural 40x50 A (wymiar ramy wewnętrzny) odpowienia do oprawy zdjęć o formacie 8x10x15 cm. Kolor - naturalne drewno

OPIS PRODUKTU

Nowoczesna, prosta w formie w 100% drewniana foto galeria w kolorze naturalnego drewna o przekroju profilu ramy 20x13 mm. Doskonała propozycja do oprawy kilku zdjęć w jednej ramie. Foto galeria wyposażona jest w jasne passe partout które pozwala na umieszczenie 8 fotografii w rozmiarze 10x15. Ramka drewniana wykonana jest z drewna sosnowego lakierowana w kolorze naturalnego drewna. Foto galeria Natural 40x50 A dostępna jest również w innych kolorach: białym, czarnym i naturalnym.

DANE TECHNICZNE

Ramka: z drewna sosnowego. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm występuje do formatu 30x40 (włącznie)  / powyżej szkło organiczne 2 mm - plexi. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.