Wybierz kategorię
Nowoczesna rama aluminiowa na wymiar LUCA #278. Alurama ALU A 2 na zdjęcia, plakaty, rysunki i dyplomy CZARNA

Nowoczesna rama aluminiowa na wymiar LUCA #278. Alurama ALU A 2 na zdjęcia, plakaty, rysunki i dyplomy CZARNA

Dane techniczne:
Numer katalogowy: 278
Szerokość: 6 mm
Wysokość: 18 mm
Głębokość felcu: 9 mm
Szerokość felcu: 4 mm
Kurier DPD: od 17zł w zależności od długości
Kurier INPOST: 15zł (tylko same próbki)

Termin realizacji zlecenia: do 7 dni
Produkt dostępny

Dostępne warianty produktu:

ALURAMA – CZARNA RAMKA ALUMINIOWA NA WYMIAR LUCA #278


Alurama – to ramka aluminiowa cięta na wymiar wykonana ze stabilnego profilu aluminiowego produkcji polskiej. Idealnie prosta z wysokiej jakości surowca listwa ramiarska o numerze katalogowym LUCA #278 wykończona jest trwałym lakierem proszkowym w czarnym kolorze, półpołysk. Aluramy LUCA to delikatny, nowoczesny w swojej formie model, który doskonale sprawdzi się do oprawy wszystkich plakatów, rysunków, zdjęć, wydruków i grafik wykonanych na podłożu papierowym lub innym o grubości nie przekraczającej 2-3 mm. Nasze aluramy wykonujemy w dowolnym rozmiarze precyzyjnie cięte na nowoczesnych maszynach, dokładnie połączone i gotowe do oprawy. W komplecie wyposażone są w zestaw okuć: narożniki, sprężynki i wieszaki. Rama aluminiowa to oprawa szlachetna i trwała, która z uwagi na prosty montaż i demontaż pozwala na częstą wymianę ekspozycji szczególnie polecane przy organizacji wystaw czasowych, zmiennego repertuaru lub menu.


Jak oprawić zdjęcie w ramkę aluminiową? To bardzo proste wystarczy śrubokręt z płaską końcówką. Ramkę należy położyć na miękkim podłożu. Wyjmujemy sprężynki dociskające tył oprawy i odkręcamy śrubki na krótszym boku. Pomiędzy szkłem, a plecami umieszczamy oprawiany obiekt. Całość montujemy w odwrotnej kolejności. Aluramy przeznaczone są do oprawy prac o rozmiarach maksymalnych 100 x 100 cm.


Korzystając z opcji „Utwórz Ramę” możesz zaprojektować i zamówić kompletną aluramę decydując samodzielnie o takich składowych jak szkło lub plexi, możesz dodać dekoracyjne okienko passe-partout lub tło, a także materiał na tył oprawy. Jeśli potrzebują Państwo pomocy lub porady w doborze właściwej oprawy nasi konsultanci z chęcią udzielą szczegółowych informacji i pomogą w złożeniu zamówienia. Infolinia 888 20 25 30

Zobacz ramy z kategorii:

Ramy aluminiowe na wymiar
powrót