Wybierz kategorię
Zestaw ramek aluminiowych ALU G Z PAK 5 szt. - kolor złoty

Zestaw ramek aluminiowych ALU G Z PAK 5 szt. - kolor złoty

CENA od: 116,00 zł
Wybierz rozmiar:
 
 
 
 
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 19zł

Chwilowo niedostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 10
Wysokość profilu: 19
Kolor: złoty
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: ALU G Z PAK

Ramka aluminiowa ALU G Z PAK

Stanowi bardzo stabilną, oprawę nadającą pracom eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Charakteryzuje się prostą, dekoracyjną formą co stwarza szerokie możliwości zastosowania w oprawie. Proponujemy kilka najpopularniejszych profili aluminiowych od tradycyjnych montowanych za pomocą wkrętów do najnowszych rozwiązań z wykorzystaniem zapinek obrotowych – bardzo łatwa, szybka, a przede wszystkim bezpieczna oprawa. Ramka aluminiowa ALU G Z PAK dostępna jest w rozmiarach od 21x30 cm do 50x70 cm.

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas oprawy nasze ramki aluminiowe powyżej rozmiaru 30x40 cm standardowo wyposażone są w szkło organiczne - bezbarwne plexi, które wyglądem oraz przepuszczalnością światła nie odbiega od szkła tradycyjnego. Nie wymaga czyszczania przed użyciem wystarczy tylko zdjąć zabezpieczającą folię ochronną.

DANE TECHNICZNE 

Ramka: z aluminium. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Zapinki obrotowe: elastyczne zapinki łączące plecki z ramą, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramka posiada zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.