Wybierz kategorię
Ramka drewniana galeria passe-partout HIT 33 TAB1 W1001 2x 10x15 - dębowa

Ramka drewniana galeria passe-partout HIT 33 TAB1 W1001 2x 10x15 - dębowa

CENA: 48,99 zł
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 24zł

Wysyłka: do 24 godzin
Produkt dostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 13
Wysokość profilu: 12
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: HIT 33 21x30 TAB1 W1001

Foto galeria drewniana ramka wyposażona w passe-partout do oprawy kilku zdjęć: 2 szt. 10x15 cm. Prezentowany kolor ramki – dębowy. Model HIT 33 TAB1 W1001

CO TO JEST FOTOGALERIA?

Fotogaleria to ramka posiadająca dodatkowo tekturowe passe-partout z precyzyjnie wyciętymi okienkami. Oprawa dostosowana do umieszczenia wewnątrz fotografii, wycinków prasowych, biletów, druków i grafik. To doskonała propozycja dla osób, które lubią eksperymentować ze zdjęciami tworząc niepowtarzalne kolarze. Pamiątki z podróży, zdjęcia rodzinne lub miłe wspomnienia umieszczone w jednej ramie wpływają na dobry nastrój i ocieplają wnętrza.

OPIS PRODUKTU

Foto galeria w ramce o subtelnym profilu. Przekrój ramki lekko obły 12x13 mm wykonany w 100% z drewna. Doskonała propozycja do oprawy kilku zdjęć w jednej ramie. Foto galeria HIT 33 TAB1 W1001 wyposażona jest w jasne passe-partout o grubości 1,4 mm, które pozwala na umieszczenie 2 fotografii w dowolnej kompozycji. Foto galeria z serii HIT dostępna jest również w innych kolorach ramek oraz passe-partout.

DANE TECHNICZNE

Wymiary zewnętrzny ramki: 23,6x32,6 cm. Wymiar wewnętrzny ramki: 21x30 cm. Ramka: starannie wykonana z drewna sosnowego, lakierowana. Przód oprawy: szkło o grubości 2 mm Passe-partout: wykonane z bezkwasowej tektury o grubości 1,4 mm i białym przekroju. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski. Galeria nie zawiera zdjęć i grafik.

ZALETY FOTOGALERII

  •  doskonała dekoracja do każdego wnętrza
  •  prosty i szybki montaż – bez użycia narzędzi
  •  szeroki wybór kolorów i rozmiarów
  •  trwała oprawa wykonana z drewna
  •  przystępna cena