Wybierz kategorię
Ramka drewniana galeria passe-partout DRZ E 2 20x80 - kolor czarny

Ramka drewniana galeria passe-partout DRZ E 2 20x80 - kolor czarny

CENA: 127,00 zł
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 24zł

Chwilowo niedostępny

Dostępne warianty produktu:

Szerokość profilu: 32
Wysokość profilu: 15
Kolor: czarny
Kraj pochodzenia: Polska
Numer katalogowy: FG-DRZ-E-2-20X80-P

Ramka foto galeria drewniana na kilka zdjęć - DRZ E 2 20x80 (wymiar ramy wewnętrzny) odpowienia do oprawy zdjęć o formacie 6x10x15 cm. Kolor czarny

OPIS PRODUKTU

Nowoczesna, prosta w formie w 100% drewniana foto galeria w czarnym kolorze o przekroju profilu ramy 32x15 mm. Doskonała propozycja do oprawy kilku zdjęć w jednej ramie. Foto galeria wyposażona jest w jasne passe partout które pozwala na umieszczenie 6 fotografii w rozmiarze 10x15. Ramka drewniana wykonana jest z drewna sosnowego lakierowana w białym kolorze. Foto galeria DRZ E 2 20x80 dostępna jest również w innych kolorach: białym, czarnym.

DANE TECHNICZNE

Ramka: z drewna sosnowego. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm występuje do formatu 30x40 (włącznie)  / powyżej szkło organiczne 2 mm - plexi. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.