Wybierz kategorię
Ramka drewniana galeria passe-partout DRZ E 1 20x80 - kolor biały

Ramka drewniana galeria passe-partout DRZ E 1 20x80 - kolor biały

CENA: 139,99 zł
Kurier DPD: 17zł
Kurier DPD za pobraniem: 24zł

Chwilowo niedostępny
Szerokość profilu: 13
Wysokość profilu: 12
Kolor: srebrny
Kraj pochodzenia: Polska

Ramka foto galeria drewniana na kilka zdjęć - DRZ E 1 20x80 (wymiar ramy wewnętrzny) odpowienia do oprawy zdjęć o formacie 6x10x15 cm. Kolor biały

OPIS PRODUKTU

Nowoczesna, prosta w formie w 100% drewniana foto galeria w białym kolorze o przekroju profilu ramy 32x15 mm. Doskonała propozycja do oprawy kilku zdjęć w jednej ramie. Foto galeria wyposażona jest w jasne passe partout które pozwala na umieszczenie 6 fotografii w rozmiarze 10x15. Ramka drewniana wykonana jest z drewna sosnowego lakierowana w białym kolorze. Foto galeria DRZ E 1 20x80 dostępna jest również w innych kolorach: białym, czarnym.

DANE TECHNICZNE

Ramka: z drewna sosnowego. Przód oprawy: szkło mineralne, o grubości 2 mm występuje do formatu 30x40 (włącznie)  / powyżej szkło organiczne 2 mm - plexi. Tył oprawy: wykonany jest z twardej płyty HDF o grubości 3 mm. Blaszki mocujące: miękkie blaszki mocujące tył ramki, zapewniają możliwość wielokrotnego otwierania. Wieszak: stabilna metalowa zawieszka z możliwością ekspozycji pionowo lub poziomo. Opakowanie: ramki posiadają zabezpieczające narożniki tekturowe oraz folię ochronną. Gwarancja satysfakcji: Najwyższa jakość, gatunek I. Produkt polski.